Laisvalaikis su šeima

Laisvalaikis su šeima

Jei visą savaitę daug dirbote, neturėjote laiko poilsiui ir šeimai, susikurkite įdomų ir įspūdingą savaitgalį su šeima. Pakeiskite aplinką, keliaukite, patirkite ir pamatykite ką nors naujo, stenkitės laiką praleisti kuo aktyviau ir turiningiau. Pasijusite pailsėję ir pasisėmę dvasinio peno visai kitai darbo savaitei.

Siūlome keletą paprastų savaitgalio praleidimo būdų visai šeimai, kurie paįvairins kasdieninį gyvenimą:

  • Išvyka į gamtą

Atšilus orams, itin sveika savaitgalį praleisti gryname ore bei pasidžiaugti atgimstančiu pavasariu. Išvykite pas močiutę į kaimą, pasivaikščiokite po mišką ar pan. Lietuvoje tiek gražių vietų! Aplankykite regioninius parkus, kultūrinius objektus, architektūrinius paminklus, muziejus ir t.t. Buvimas gamtoje pašalins įtampą, atpalaiduos nervus, suteiks gerų emocijų ir energijos, sustiprins kūną ir pagražins odą.

  • Pastovyklaukite

Jeigu geros oro sąlygos, išvykite į žygį su palapinėmis. Galite keliauti pėsčiomis, dviračiais, mašinomis, motociklais, valtimis ir pan. Žinoma, tokioms kelionėms su nakvyne palapinėje reikalingas tam tikras inventorius, pasiruošimas ir žinios. Smagiai praleisite laiką įsirenginėdami stovyklavietę, gamindami valgį ar vakarodami prie laužo.

  • Savaitgalinis poilsis kurorte

Lietuvoje gana sparčiai populiarėja kelių dienų poilsis sanatorijose. Čia galėsite atsipalaiduoti po sunkių darbų, pasimėgausite įvairiomis procedūromis (masažais, baseinais ir t.t.), maloniai praleisite laiką ir papramogausite.

  • Pasisvečiavimas pas draugus

Aplankykite vaikystės ar studijų laikų draugus, kurie galbūt gyvena kitame mieste. Tuo pačiu apsidairysite po vietines apylinkes, pakeisite aplinką. O kur dar šeimyninės vaišės ir linksmi pasisėdėjimai draugų rate!

  • Šventiniai pietūs

Jeigu visą savaitę buvote užsiėmę, retai matėtės, mažai bendravote, tuomet šventiniai šeštadienio ar sekmadienio pietūs, kai visa šeima susirenka prie stalo, tampa labai laukiami ir brangūs. Kiekvieną kartą galite pasiruošti kokį nors ypatingą, dar neragautą patiekalą. Susikurkite jaukią, nekasdienišką atmosferą: stalą pasidenkite puošnia staltiese, pasiserviruokite gražius indus bei įrankius, pasimerkite gėlių, užsidekite žvakių. Šventiniai pietūs gali tapti gražia tradicija perduodama tolimesnėms kartoms.