Iškylų sezonas prasideda

Iškylų sezonas prasideda

Iškylų sezonas prasideda

 

Vasara ir kelionės yra neatsiejama. Kelionės visada suteikia naujų įspūdžių: išvystame tai, ko dar nesame matę, susitinkame su draugais ar giminėmis, turime gerą progą susėsti prie vieno stalo, pabūti kartu, pasidžiaugti.

Tokią galimybę suteiks antrus metus iš eilės vykdomas tv3.lt iškylų projektas, kurio pagrindinis partneris ir rėmėjas – Maggi, kurie kasdien pateiks rekomenduojamas laužaviečių vietas Lietuvoje bei gardžiausias receptų idėjas.

Norint suruošti vaišes gamtoje, reikia turėti kepimo indų, anglių ar malkų, maisto produktų. Tam, kad viskas eitųsi, kaip per sviestą, pateiksime keletą naudingų patarimų: kaip išsirinkti reikiamas kepimo priemones, kaip tinkamai išsikepti mėsos, žuvies, daržovių, vaisių, kaip pasiruošti padažo ar marinato.

Išsirinkę kelionės maršrutą, sužinosite apie lankytinas vietas: kur sustoti, ką apžiūrėti ir kur susikurti laužą. Prie kiekvieno maršruto pateikiami žemėlapiai –schemos, kuriose nurodytos viena ar kelios rekomenduojamos poilsio vietos. Jei poilsio vieta pažymėta palapinės ženklu, vadinasi, čia galima kurti laužą, jei eglute, – vadinasi, maistą galima gaminti tik savo atsivežtoje kepsninėje. Papietavę nepamirškite sutvarkyti poilsiavietės, kad kiti taip pat galėtų pasidžiaugti šia vieta. Bet kur neišpilkite žarijų – jas reiktų užpilti vandeniu, ir, tik įsitikinus, kad jos visiškai užgeso, supilti į šiukšliadėžę.

 

Straipsnio autorė yra šio projekto iniciatorė ir vadovė Kristina Ramonienė